Vykdoma...
 
 
   
Anketa Albumas (22) Pažintys (3) Pasisakymai

Angelina

Angelina
moteriška
Lietuva
Kitas
63m.
1955.10.25
Skorpionas
2018.02.11
šiandien

išsiskyrusi
turiu, bet jie atskirai
1001 - 2000 lt
1,64 m
66 kg
heteroseksuali
brunetė
mėlynos
kartais išgeriu
nerūkiau ir nerūkysiu
atsižvelgiu į zodiako ženklą


 
Dalykai dėl, kurių aš neprivalau atsiprašinėti: atsisakymo netinkamo pasiūlymo, savo svajonės siekimo, man nepriimtinų draugysčių užbaigimo, tiesos sakymo, savo principų laikymosi, dėl jausmų kitam žmogui...  Taip pat aš neturiu teisės teisti žmonių už jų netinkamus poelgius... Bet bendrauti su jais po to  ar ne, jau mano asmeninis reikalas.
 

Daugiau apie mane

Kaip ir visi Skorpionai - šiek tiek emocinga, bet manau, kad savo emocijas kontroliuoju; ne iš karto pasitikiu žmonėmis, labiausiai linkusi pasitikėti tik savimi, tačiau turiu stiprią intuiciją, o dėl užsitarnavusių mano pasitikėjimą galiu "kalnus nuversti" :) Bet nereikia pamiršti ir to, kad įskaudinti ir įžeisti Skorpionai skaudžiai gelia. Kiek čia tiesos? Kai pabendrausi - pamatysi... :)

Dažniausiai pasinaudoju savo nedideliu, bet patikimu ir vis dar gerai traukiančiu automobiliu... trumpas "distancijas" įveikiu pėsčiomis. Visuomeninio transporto nemėgstu...:)

Sakoma "Namai ten, kur širdis"... o "Hiperbolė" dainuodavo "Gera turėti namus"... taigi, aš juos turiu... jaukius, nepraskolintus, savus... O vieta? Argi tai svarbiausia, kai tokios susisiekimo galimybės?

Mano močiutė sakydavo "Kaip radom, taip paliksim..." Taigi, niekada prieš Dievą neburnojau, esu katalikė, bet ne davatka...

Kuo rimčiausias... man tai reiškia meilę, šilumą, supratimą, rūpestingumą, savitarpio pagalbą, pagarbą, bet jokiu būdu ne gyvenimą kartu tik dėl vaikų ar dėl kitokių išskaičiavimų...

Gal dar nesukurtas? To vienintelio įvardinti negaliu, o surašyti geriausių filmų dešimtuką čia niekas neprašo... :)

Skaitau daug... ir tik pačias geriausias... :) įdomią knygą paskaityti prieš miegą man privalumas...

Niekur kitur nėra tiek daug iliuzijų, kaip internete! Virtualus bendravimas niekada neprilygs natūraliam, taigi tik tiek...

Na, dėl sekso stygiaus niekas nemiršta, bet kaip pasakė viena protinga bobulė: "Moteris gali viską! Bet ne dėl kiekvieno..."

Teigiamas... baseinas, dviračiai, bent 7 - 10 km kasdien (beveik kasdien) pėstute... be šito niekaip! Judėti judėti ir dar kartą judėti!!!

Gražus, seksualus, turintis pinigų, ne savimyla, neturintis žalingų įpročių, rūpestingas, mandagus, supratingas... Galima tęsti ir tęsti, bet ar tokių žmonių būna? Aš nenorėčiau, kad man keltų tokius reikalavimus. Taigi, sąrašą sutrumpinu... užteks keleto tų paskutinių... :) bet ko jau ko... labiausiai nekenčiu tuščių pažadų ir jokio pateisinimo melui!!!

Sveikata, šeima, sėkmė, meilė, pinigai, nuoširdumas, sąžiningumas... ir nebūtinai tokia eilės tvarka.., ir vertybių čia tik maža dalis... pilnas žmogaus vertybių sąrašas daug ilgesnis. Kiekvienas mes atsirenkame svarbiausias... be to, su laiku jos dar ir keičiasi...


Mano interesai

Bendravimas, naujos pažintys
Susirašinėjimas
Laisvalaikio leidimas
Draugystė
... o toliau, pagal aplinkybes

Pop
Country
Šokių muzika
su malonumu klausau vokiškus šlagerius

Kinas, filmai, teatras
Kelionės
Pažintys
Sportas
Literatūra, poezija
Internetas, technologijos
Menas
Mados

Lietuvių
Vokiečių
Rusų
vokiečių k. sunkokai, bet iš bėdos susikalbu. :)..

56-71 metų

Su vaikinais, vyrais


heteroseksualiPažintys

untan, 61m.
Vilnius
arvydasjonas, 70m.
sigutis1950, 68m.
Lankomumas:
Reitingas:
Anketos numeris: 0