Vykdoma...
 
 
   
Forumai Brandus bendravimas Kaip aš antros pusės ieškojau Puslapis 1 iš 9   (127 pasisakymai)

Kaip aš antros pusės ieškojau

???
Temos reitingas:
KAIP AŠ ANTROS PUSĖS IEŠKOJAU
Ir ko tik nerasi internete? Sako, jei gerai pasistengsi, gali surast net savo antrąją pusę. Mes, žmonės, tarsi obuoliukai pusiau padalinti, gyvenimas vienam - ne gyvenimas. Jei nerasi tos kitos puselės, vienintelės, tai gali pamažu ir supūti ant rudeninio vėjo blaškomos šakos.
Sėdau į paieškas ir aš. Labai jau nedrąsiai, draugių su didesne pažinčių patirtimi paskatinta, nenoromis, kankinama abejonių, bet vis tiek pagaliau užsiregistravau. Anketą kūriau kelis kartus, prakaitavau tarsi prie naujų kelių eismo taisyklių. Vis atrodė, kad žodžia ne tie, kad esmės neatskleisiu, neparodysiu, kokia aš tobula, šauni ir , na, ta VIENINTELĖ, kurios dauguma vis ieško ir neranda.
Keturis mėnesius „prasitūsinau“ pažinčių portaluose. Gal ir nedaug, bet palyginti su žaliais naujokėliais, kurie nedrąsiai čia žengia pirmuosius žingsnius - esu tikra asė. Gal, sakau, pasidalysiu savo patirtim, tai tada ir naujai žengiantiems į šį paieškų pasaulį bus lengviau gyventi.
LAUKITE TĘSINIO...
Pakvaišęs
 
???
Haha Besišypsantis tik 4m Nustebęs ,ot jeigu 4metuss,tada pasakyčiau: jau turite patirties!Skaiciau pries pora metu rasyta straipsnį žurnale,(gal ir pati būsite skaičius).Lietuve(sakyciau labai graži 40-te ,daug jos nuotrk buvo),pasidalijo 2 metu pažinčių ieškojimo patirtimi.Pries tai ,išmoko vokiečių ir anglu kalbas ieškojo tik užsieniečių;( kurie turėdavo nupirkti bilietą ir tureti atskira kambarį (neatsimenu dėl is laikymo) jai. Nusiminęs .Per tuos 2 pasišventimo metus( manau, kad visa ta laiką nedirbo)...ten buvo aprašyti keli atvejai ;surado belga, labai turtinga jos metu ,bet laime ir čia praėjo pro šalį Nusiminęs ....Po ganėtinai trumpo laiko belgas susirgo vėžiu ir mirė Nusiminęs ,o ji grįžo į Lietuva ....nelaukdama ir neieškodama jokio palikimo .... Istorija be laimingos pabaigos... Nusiminęs
 
???
Na Klajokle, ir užklajojai. Besišypsantis Vat paklajotum po portalus, kurių priskaičiavau virš 40 tai ir desietkos metų prireiktu, kad bent trupučiuką apšiltum.Dabar keturi mėn ir ko gero tik šiame portale, o kur "Draugas", "Darni pora", "TWWOO","SEX pažintys',X pažintys, " Kalifornija","Suaugusiems" ... ir begalė kitų, tingiu vardinti. Vat kai visuose praleisi bent po metelius , tikrai susirasi sau tinkamą ir nebeklajosi Besišypsantis
 
Aciu ponas Kaktusai Pakvaišęs ir as pasinaudosiu jusu patarimu Nustebęs Bus neprosal Nustebęs
 
???
Pakvaišęs pasakeles prie laužo Besišypsantis .....ieškokit kaip duonos ir rasit Besišypsantis
 
wwww
Šaunuolė, kad aprašė savo patirtį...Sveikinu. Nekantriai lauksim tęsinio...
 
runa
Klajokle, kai prabūsite svetainėse bent metus, tai galėsite išleisti savo autorinę patirčių knygą - čia pilną tokių istorijų ir deja jos visos vienodos.;)))
 
???
Besišypsantis Besišypsantis
 
???
Šaunuolė, Klajoklė. Įdomu skaityti jūsų tekstus, tikrai laukiu tęsinio. Kiekviena patirtis verta dėmesio jau vien ir dėl to, kad gali palyginti su savąja.

Nelabai suprantu ką čia kiti darot komentuodami? Toks jausmas, kad pagatavi atmušti bet kokį norą žmogui kalbėti - ar klystu?
Niekas juk nedraudžia pradėti savo temas ir pasidalinti tuo, ką patys patyrėt. O papasakot turbūt visi turim ką.
 
???
As asmeniskai net negalvojau Nustebęs ,kad parasydama bandau atmust Klajoklei , nora rasyti...Man idomu ir aciu jai Laimingas ,o jeigu atsirastu ir daugiau...manau ji nesupyku Patenkintas?
 
???
Pakvaišęs bože bože ir čia pravedamos pamokos Nustebęs
 
???
O tu, Aurimai be to savo "bože bože" ką nors protingesnio pasakyt sugebi?
 
???
Besišypsantis galiu aisku-o ka čia sakyti jei vos ne pas kiekviena traktoristas Tadas drauguose Pakvaišęs ....manau nesat jau taip nuskriaustos ir be demesio čia Pakvaišęs
 
cha cha cha....nu,tu pavarai Pakvaišęs kalbi mano zodziais Pakvaišęs Pakvaišęs Pakvaišęs Pakvaišęs Pakvaišęs
 
???
Pakvaišęs demaskuoji visus vyrus Pakvaišęs jei is tiesu yra kaip rašai-tai turėtum reitingus pasikelti brangute Besišypsantis ....laukiam tęsinio, o jus moterukės dėkitės viską i galveles, o tai portale pilna "blogų", apsepusių, nepraustų,tik su viena mintim vyrų Pakvaišęs
 
???
Aurimai, turbūt tave labai jau įskaudino kokia moteris, kad bet kokiame komentare vis bandai mums gelt? Nesažiniga tai.
Klajoklės pasakojimas pagal mane bus daugiau naudingesnis vyrams, gal kurį privers suprast kaip elgtis negalima, bent jau pažinties pradžioje. Tai, ką Klajoklė pasakoja, turbūt dauguma patyrėm. Rėžia tiesiai-šviesiai, kad jam reikalinga namų šeimininkė. Na, tas tai aišku, visa tai suprantama, nesam naivuolės. Man vienas tai dar gražiau pareiškė - esu sveikas, neseniai praėjau gydytojų komisiją, su prostata problemų neturiu, bet daktaras sako - reikia turėt pastovią seks partnerę idant prostata ir toliau būtų tvarkoj.
Nežinau kokią moterį gali sudominti toks Vingių Jonas.
 
    123456789

Naujas pasisakymas

Tik registruotiems lankytojams.