Vykdoma...
 
 
   
Pagalba Dažniausiai Užduodami Klausimai

D.U.K - Dažniausiai Užduodami Klausimai

K: Ką reiškia tie žali arba pilki kvadratėliai prie prisijungimo vardų?

Žalias kvadratas prie prisijungimo vardo reiškia, kad žmogus šiuo metu prisijungęs prie svetainės, pilkas - kad atsijungęs ("offline") nuo svetainės.

K: Ką reiškia "svetainės lankytojas"?

Kai kas nors savo interneto naršyklėje suveda interneto adresą www.pazintyssenjorams.lt ir atidaro svetainę, tai laikoma, kad jis (arba ji) aplankė svetainę. Tokį žmogų mes apibendrintai vadiname "svetainės lankytoju". Svetaines lanko žmonės per savo kompiuterių interneto naršykles (pvz. Internet Explorer arba Mozilla Firefox), mobiliuosius telefonus, arba kitus įrenginius, kurie turi interneto prieigą ir interneto naršymo programą.
Svetainės lankytojo sinonimas: "anonimas".

K: Ką reiškia "registruotas narys" arba "prisiregistravęs"?

Mūsų svetainėje galima užsiregistruoti - tai yra sukurti savo anketą, savo kampelį, kuris bus prieinamas tik Jums. Registracija yra būtina, jei norite gauti asmenines žinutes, paskelbti ir keisti aprašymus, įdėti nuotrauką. Be registracijos tai sunkiai įmanoma - kas gi būtų, jeigu kiekvienas galėtų keisti bet kieno kito aprašymus arba nuotraukas? Taigi, mums reikia kažkaip identifikuoti žmones, kad kiekvienas galėtų keisti tik savo duomenis ir pvz. skaityti tik savo žinutes. Registracijos proceso metu mes panaudojame kokį nors pseudo-unikalų identifikatorių - mūsų atveju elektroninio pašto adresą, ir pririšame to žmogaus sukurtus duomenis prie jo el. pašto.

K: Ką reiškia "prisijungęs"?

Kai pas mus patenka svetainės lankytojas, mes nežinome kas jis yra, kokius jam reikia rodyti laiškus, ir kokias jis gali keisti nuotraukas. Todėl jam identifikuoti naudojamas prisijungimo procesas, kurio metu lankytojas pateikia prisijungimo vardą ir slaptažodį. Pagal juos mes suprantame, kad tai yra registruotas narys, ir galime jam teikti jo duomenis ir tik jo duomenis.

K: Kodėl mano pasisakymus moderuoja??? ką aš parašiau tokio blogo. kodėl vieniems tai galima, o kiti išskirtiniai??

Diskusijos turi taisykles, kurių būtina laikytis visiems. Diskusijose visi lygūs, tačiau moderatorius atsižvelgia į kiekvieną situaciją savaip. Įspėja retais atvejais, o baudžia dar rečiau - tik už sunkius nusižengimus. Dažniausias nusižengimas - nenaudokite diskusijų kaip čato (vieno ar poros žodžių pasisakymai). Dažniausia priemonė - pasisakymo ištrinimas.

K: kas tas banas

Banas - tai sulietuvintas anglų kalbos žodis "ban". Jis reiškia, kad už svetainės taisyklių (naudojimo sutarties) tyčinį arba netyčinį nesilaikymą žmogui blokuojamas priėjimas prie svetainės arba kurio nors svetainės resurso. Paprastai gauti ban'ą reiškia, kad kreipiantis į svetainę www.pazintyssenjorams.lt būti priverstinai nukreiptam šiuo adresu.

K: Kaip išsiregistruoti?

A: svetainės administracijai pazintyssenjorams@gmail.com parašykite laišką, kad norite išsiregistruoti ir laiške nurodykite:

  • savo prisijungimo vardą
  • slaptažodžio pradžią - pirmus keturis simbolius.

Anketa panaikinama ilgiausiai per keletą dienų, o paprastai - poros valandų bėgyje. Patvirtinimas apie atliktą anketos panaikinimą paprastai nesiunčiamas, tačiau jei norite, galite papildomai to paprašyti.