Vykdoma...
 
 
   
Forumai Brandus bendravimas visad viskuo nepatenkinti Puslapis 1 iš 3   (40 pasisakymų)

visad viskuo nepatenkinti

Leta., 52m.
Temos reitingas:
Yra tokia zmoniu rusis,ar kategorija,net nezinau kaip tai ivardinti,kurie visad ir viskuo nepatenkinti.klausimas..kaip taip nutinka,kad zmogus nusirita iki amzino bambeklio
 
Leta., 52m.
ir dar as galvoju,kad pats niurzgalius net neitaria,kad toks yra. Besišypsantis
 
lorana, 65m.
Utena
Taip, yra tokia žmonių kategorija ,,bambelkiai". Ir mano pažįstamų žmonių rate tokių yra.Visada nepatenkinti,jų žodžiais blogai gyvenantys,visada surandantys priežasčių negatyvumui, nežinantys ko nori.Klausaisi tokių žmonių ir galvoji ar jis iš tikrųjų nelaimingas ar tik tokia yda, įprotis niurzgėti.
 
???
Kaip tu žmogus gali nebambėti,jei liežuvis pats lipa ant danties ir kad neisikąstum, reikia ji krutinti,o jam krutant gaunasi garsai, garsai susirenka į žodžius ir gaunasi kalba. Va čia jau klausimas apie ką ta kalba.Jei vyrai apie moteris-tai malonus pokalbis, jei moterys apie vyrus-tai tiesos pliūpsnis jų adresu, na o jei šiek tiek švelniau-tai kartais ir susikalbama.Palinkėjimas būtu daugiau susikalbėti Besišypsantis
Bent man tai jokio kaifo, kai kalba eina apie "nusibodusį gyvenimą", apie nemigą ir migreną, apie vienatvę ir gyvenimą be draugų.
 
Leta., 52m.
taip tai taip,bet,kad jie patys net pirsto nepajudina del savo geroves..tu juos palinksmink,gyvenk blogiau uz juos...jauciu,kad ir cia viskas butu negerai.
 
???
Pratesiant tema apie bambeklius noriu ir as pasakyti kad senjoruose yra vienas senjoras Tai butent wejas Amzinai viskuo nepatenkintas ,arogantiskas ir pasiputes ,save laikantis pasaulio bamba .Visi norintis bendrauti kad ir ciate turi palaikyt tik jo nuonome,priesingu atveju is wejo virsta uraganas ir busi sumaltas i miltus lauksiu drasiu moteru pasisakymo
 
???
tikrai nesutinku, raganyte
Kiekvienas mes esam "su charakteriu", bet ne vien Wejas kelia bangas čate... Manau, tam pokalbių kambarys ir yra, kad ten virtų gyvenimas, ginčai ir nuomonių išsakymai.
Neginu Wejo, jis ir arogantiškas, ir pasipūtęs savimyla, pati su juo susikirtau tik atėjus, nori jis vadovauti, bet ar vienas daug ką gali???? Visada juk laimi daugumos nuomonė.
Jei barnio nepalaikysi, ir uraganas aprimsta...
O mandagumo ir tolerancijos daug kam trūksta pokalbiuose, tas tiesa
 
runa
oi nezinau nezinau.;))))) man atrodo kad tas wejas, net ne vejelis, o tylus brizas.;)))) cia nuo kiekvieno asmenisko bendravimo priklauso.;))
 
???
runa rašė:
oi nezinau nezinau.;))))) man atrodo kad tas wejas, net ne vejelis, o tylus brizas.;)))) cia nuo kiekvieno asmenisko bendravimo priklauso.;))


Gerbiu žmones, kurių nic'as atitinka jų charakterį (arba charakteris - nic'ą).
Wejas taip ir pasivadinęs, kad diapazonas - nuo švelnaus vejelio iki škvalo
 
???
Leta. rašė:
Yra tokia zmoniu rusis,ar kategorija,net nezinau kaip tai ivardinti,kurie visad ir viskuo nepatenkinti.klausimas..kaip taip nutinka,kad zmogus nusirita iki amzino bambeklio


Ne veltui pasakyta, kad nei laimingu, nei nelaimingu niekas žmogaus negali padaryti,- tik jis pats.
Jei kas nors pasirenka būti nelaimingu, niekas jo nuostatos nepakeis. Tada viskas blogai... net saulė ne taip šviečia... ir bamba nuo ryto iki vakaro, ieško priekabių.
Vaistai nuo to - palikt tokį žmogų ramybėje, kuo mažiau kontakto, nes negatyvas - užkrečiamas taip pat
 
O nick'as Wėjas labai geras, matosi, kad žmogus juda, o ne miega. Reik tik spėti su jo tempais Pakvaišęs
 
???
Va taip ir būna su pletkais - kai neatsiranda kas pritaria, bambejimas ir baigiasi Besišypsantis
Koks tikslas viešoje erdveje aptarineti žmogų, kurio niekas gerai nepažįsta? Noras kažkam įrodyti, kad pats esi geresnis ar kaip?
O juk iš šalies žiūrint gaunasi viskas atvirkščiai Besišypsantis
 
???
Klajoklė rašė:
O nick'as Wėjas labai geras, matosi, kad žmogus juda, o ne miega. Reik tik spėti su jo tempais Pakvaišęsva tep vaPatenkintas savimi Patenkintas savimi
 
Pakvaišęs kiek žinau vis miega......yra sumaišęs dieną su naktim Pakvaišęs
 
???
Patenkintas Patenkintas
 
edita45, 50m.
Klaipėda
visiems geras nebusi,draugui tas pats pasisakymas butu bendravimas,kaimynui pavydas,pazystamam bambejimas,kolektyvui pajuoka,manau reiketu tik pasirinkti kada ir kam ka sakyti kad nebutum vienoks ar kitoks ir neatrodysi toks koks nesi istikruju Besišypsantis
 
    123

Naujas pasisakymas

Tik registruotiems lankytojams.