Vykdoma...
 
 
   
Pagalba Dažniausiai Užduodami Klausimai

Apie svetainę: kaip viskas veikia?

Pasidarykite puodelį kavos ar arbatos ir paskirkite keletą minučių pažinčiai su svetaine. Tai naudinga praktika - kad vėliau jaustumėtės gerai bet kokioje situacijoje ir galėtumėte nušluostyti nosį tiems, kurie nieko neskaitė :)

Jūs užsiregistravote ir Jums yra sukurta taip vadinama anketa (dar vadinama profiliu, 'akauntu', ar 'loginu'). Mes pasirinkome patį gražiausią - lietuvišką pavadinimą. Visų jų prasmė ta pati. Jūsų anketa - tik Jums prieinamas kampelis, kai prisijungiate į svetainę su savo slaptažodžiu. Prisijungus su slaptažodžiu matote daugiau nuorodų, veiksmų mygtukų ir meniu punktų, kurie nerodomi neprisijungusiems svetainės lankytojams. Prisijungus svetainėje galite daryti aibę įdomių dalykų, ir mes čia apie viską papasakosime plačiau.

Galbūt Jums kaip ir daugeliui kitų iškilo klausimas, ką reiškia "svetainės lankytojas", "prisijungęs", "prisiregistravęs", "registruotas narys"? Jei taip, sužinokite atsakymus aplankydami Dažniausiai Užduodamų Klausimų skiltį.

Taigi, užsiregistravote svetainėje, prisijungėte su savo slaptažodžiu, ir kas toliau? Pirmiausia, savo anketoje Jūs galite įdėti ir keisti savo duomenis - trumpą ar išsamų aprašymą, nurodyti savo interesus, paskelbti savo kontaktus - t.y. kaip galima su Jumis susisiekti. Tai ypač svarbu tiems žmonėms, kurie susidomės Jūsų aprašymais ir norės susipažinti. Visus aprašymus galite įdėti, išimti, keisti kiek tik norite kartų. Visa tai rasite, kai paspausite meniu punktą "Mano duomenys" (arba šią nuorodą).

Pažiūrėti, kaip kitiems atrodo Jūsų anketa, galite iš bet kurios svetainės vietos, paspaudę ant savo prisijungimo vardo pačiame puslapio viršuje, šalia mygtuko "atsijungti".

Sekantis labai svarbus dalykas - tai Jūsų nuotrauka. Net šimtas aprašymų neatstos vienos nuotraukos! Nuotrauka - tai Jūsų anketos veidas, pagal kurį kiti Jus įsimins ir pažins svetainėje. Tad įdėkite nuotrauką, pačią gražiausią kokią tik turite. Visos nuotraukos yra periodiškai peržiūrimos svetainės administracijos, kad čia netyčia (arba tyčia?) nepapultų negražių (vulgarių ar šokiruojančių) vaizdų. Anketa gali turėti tik vieną nuotrauką, ir ją galima įkelti čia.

Be anketos nuotraukos, registruoti nariai gali publikuoti kitas nuotraukas - apie save, apie savo aplinką, pamėgtus dalykus. Visos šiuos nuotraukos apibendrintai vadinama albumu, kurį galite pasiekti per meniu puslapio kairėje arba šią nuorodą. Į albumą keliamų nuotraukų šiuo metu galima ikelti 25

Kaip jau pastebėjote, svetainėje galima pažiūrėti visų užsiregistravusių žmonių anketas. Šis sąrašas pasiekiamas per nuorodą puslapio viršuje "Pažintys". Atsidarys šiandien švenčiančių gimtadienį žmonių (jei tokių yra) anketų sąrašas. Ten taip pat rasite kitus sąrašus - visi vyrai, moterys, topai (geriausios anketos) ir naujokai.

Sąraše paspaudus ant dėmesį patraukusio žmogaus anketos, atverčiama žmogaus anketa (žinoma, tik peržiūrai - Jūs negalėsite keisti svetimų duomenų). Paskaitykite anketą, aprašymus, pažiūrėkite nuotraukų albumą. Atkreipkite dėmesį į anketoje esančius mygtukus - dažniausiai jie reiškia ką nors įdomaus, pvz. parašyti laišką, ar pakviesti susipažinti.

Paspaudus bet kurioje anketoje esantį mygtuką "Rašyti laišką", atsidaro tekstui skirtas laukas, kuriame galite surinkti norimą tekstą kuris, paspaudus mygtuką "siųsti", nukeliaus adresatui elektroninio laiško pavidalu.

Svetainė sudaryta iš tokių dalių - pažinčių, diskusijų, pokalbių gyvai, ir skelbimų.

  • Pažintys - viskas apie Jus ir kitus svetainės narius: anketos, nuotraukos, žmonių paieška, susirašinėjimas, narystė, paslaugos ir t.t.

  • Diskusijos - tai išliekamąją vertę turintis bendravimas. Tai puiki galimybė "sublizgėti" ir atkreipti į save dėmesį - protingai patarti, pasidalinti įdomia patirtimi, linksmai pritarti, argumentuotai pakritikuoti. Kadangi bendravimas viešas, egzistuoja nesudėtingos taisyklės ir prižiūrėtojai, kurie periodiškai peržiūri temas ir pasisakymus. Tokie diskusijų prižiūrėtojai vadinami "moderatoriais".

  • Pokalbiai gyvai - tai pokalbiai realu laiku (ang. "chat"). Net ir šmaikščiausio istorijos čate ilgai neužsilieka - saugoma tik keli šimtai naujausių pasisakymų.

  • Skelbimai - tai tarsi atskiras pasaulis. Čia viskas viename - masažas, draugų paieška, pasiūlymai kartu keliauti arba netgi kartu gyventi - ir ko tik žmonės nepaskelbia...

Taigi, tiek apie viską trumpai. Jeigu neradote atsakymo į rūpimą klausimą prie detalių aprašymų, atsakymo ieškokite dažniausiai užduodamų klausimų sąraše arba parašykite mums laišką adresu pazintyssenjorams@gmail.com.