Vykdoma...
 
 
   

Registracija

Jei norite padiskutuoti, parašyti žinutę kam nors iš svetainės ar pakalbėti gyvai, mes prašome Jūsų užsiregistruoti. Po sėkmingos registracijos bus automatiškai sukurta Jūsų taip vadinama anketa.

Registracijai reikalingas elektroninio pašto adresas ir šiek tiek informacijos apie Jus. Nesibaiminkite - mes nenaudosime šios informacijos jokiems pašaliniams tikslams - pvz. kad siųsti reklamai (kaip kiti gudriai vadina "rinkodaros tikslams") ar perduoti (parduoti?) ją trečioms šalims ("partneriams").

Jei prireiks, per elektroninį paštą Jums priminsime pamirštą slaptažodį (tai gana dažnas atvejis!). Retkarčiais galbūt užklausime nuomonės apie svetainę.
Bet dažniausiai per elektroninį paštą tiesiog pranešime apie laukiančią privačią žinutę - na, kai tik Jums parašys kas nors, trokštantis susipažinti.
Prisijungimo vardas

sugalvokite ir įrašykite taip vadinamą prisijungimo vardą. Jei norite, įrašykite savo tikrą vardą. Tačiau vardai dažnai būna tokie patys ir tenka rinktis ką nors kito, pvz. lina222 ar panašiai. Būtent šiuo vardu Jus pažinos kiti svetainės lankytojai.
Nerekomenduojame čia įrašyti pilnai vardo ir pavardės, nors tai nėra uždrausta.
El. pašto adresas
Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešai skelbiamas.
El. pašto adresas (dar kartą)
Įrašykite el. pašto adresą dar kartą. Tai sugumo sumetimas - jeigu kartais padarėte gramatinę klaidą aukščiau esančiame laukelyje, svetainė automatiškai patikrins.
Slaptažodis
Pasirinkite trumpą slaptą žodį ar frazę, su kuria galėsite prisijungti prie savo duomenų anketos. Užsirašykite ir saugokite savo slaptažodį!
Slaptažodis dar kartą
Jūsų lytis moteris  vyras 
Jūsų gimtadienis
  sutinku su taisyklėmis
 
Paspaudus žemiau esantį mygtuką "Registruotis", į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę bus išsiųstas elektroninis laiškas. Laiške bus instrukcija ką daryti toliau. Pirmyn!