Vykdoma...
 
 
   
Forumai Brandus bendravimas IŠĖJIMAS IŠ VIENATVĖS Puslapis 1 iš 12   (173 pasisakymai)

IŠĖJIMAS IŠ VIENATVĖS

Margarita
Lietuva
Temos reitingas:
Vienatvės jausmą aš pažįstu,
Tad padalinkim jį pusiau.
Aš įsitikinus- ir aš tvirtai žinau –
Kad dviems liūdėti bus kur kas lengviau.......
Ir nesakykim nieko viens kitam...
O patylėkim...
Paklausykime TYLOS......
Aš pas TAVE,o mes prie jūros...
Tad apkabinkim JĄ...ir paklausykime žuvėdrų klyksmo.....
Kas žino...???
Gal gyvenime daugiau neteks
Pranokt save,sedėt tavęs šalia,
Padovanoti TAU lašelį tyrą išpuoselėtos ir skaidrios
Draugystės noširdžios....
Beja,kuri aplanko NE KIEKVIENĄ.......
 
roka67, 74m.
Jonava
reikia neskaičiuot metų,o sakyt man tik 67 metai
 
???
šaunuolės mergaitės, net eiles kuriate,o aš vis dar ieškau to vienintelio,kad atsišauktų.Bjauriai nusibodo vienai gyventi. Ot ant senatvės pasijuto, kad jau beveik 10 metų neturiu artimo žmogaus. Parašykit kam liūdna danut.danute@gmail.com Danutei.Gal kartais trokštame surasti kaip tik vienas kitą, o nežinom kaip.Šaunuolė iš Jonavos,o Aldona šauniai surašei mazda, o ką man Reno rašyt,juokauju, bet gi va tik dabar pastebėjau,kad mašinikė mano vyriškos giminės.Ot Nustebęs
 
nijolė2, 71m.
Kėdainiai
MARGARITA AČIŪ už gražų eiliuką Man vienatvės jausmas žinomas. Sutikti nuoširdų, laisvą ir nuotykių neieškantį draugą galima tik SVAJONĖJE
 
Kora, 49m.
Peterborough
Mielos moterytes, visom chate kabanciom sis jausmas pazystamas, kam maziau, kam daugiau. Bet va ko gero baisiausia yra tada kai salia zmogus, o pasikalbet ner su kuo.Ir tokiu daug, tik kad neprisipazins nors pjauk)
 
Activia, 64m.
Klaipėda
VIENATVĘ SUSIKURIAME MES PATYS...
Kai telefonas tyli dvi dienas - tai ne vienatvė, tai - BLOGI DRAUGAI.
Kada tu girdi tiksintį laikrodį - tai ne vienatvė, tai – DAUG TURI LAISVO LAIKO.
Kai nėra ko laukti - tai ne vienatvė, tai - PESIMIZMAS.
Kai vagi trupinėlius svetimo gyvenimo, kad užpildytum savąjį - tai ne vienatvė, tai – NEPASITIKĖJIMAS SAVIMI.
Kai neturi su kuo pasišnekėti ir pradedi kalbėtis su savimi - tai ne vienatvė, tai - LIGA.
Kai verki ištisas dienas tuščiame bute - tai ne vienatvė, tai - DEPRESIJA.
Kai galvoji, kad niekas tau nepadeda - tai ne vienatvė, tai - EGOIZMAS.
Kai nori rėkti iš nevilties - tai ne vienatvė, tai - SKAUSMAS. Kai tu niekam nereikalingas - tai ne vienatvė, tai - SAVIAPGAULĖ.

VIENATVĖ - TAI, KĄ MES SUSIKURIAME PATYS, KAI MUMS NIEKAS NEIŠTARIA TRIJŲ PAPRASTŲ ŽODŽIŲ - AŠ TAVE MYLIU...


http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOliHkg
 
???
...matyt aš ta paukštė,
Kuriai - nepakilt jau...
Kuriai - nepaskristi
Palaužtu sparnu...
Matyt aš ta jūra,
Kuri savo uosto neturi...
Todėl ją aplenkia laivai...
Matyt
Pavargau jau.. Grėsmingas
 
rommylasx, 76m.
Vilnius
Jeigu nenori būti vienatvėje tai ir nebūk...
 
dangute, 71m.
Vilnius
Vienatves tema sena kaip pasaulis. Buti vienisam ar ne priklauso nuo musu paciu. Reikia moketi dziaugtis tuo ka turi.
 
???
Visiškai sutinku su Dangute. Viskas priklauso nuo mūsų pačių.Jei vis kažko lauksi, tai gali ir nesulaukti.Todėl, manau,reikia užsiimti tuo kas tau miela ar įdomu ir apmąstymams apie vienatvę nebeliks laiko.
 
loreta50, 57m.
perskaiciau jusu graziu ir liudnu zodziu apie vienatve, suprantu kiekviena is rasiusiuju, kai tas jausmas nemenkai uzvaldo mintis ir sekioja paskui, dar nykiau-vienatve dviese, pazystu ir si dalyka, dar beveik isitikinau, kad vienisiems (gabala laiko)moteris, drauge...nereikalinga, kam visokie ipareigojimai:paskambint, pasiteiraut, aplankyt ir pan, jie jau moka ir iprato but vieni-ir patogu ir rupesciu maziau.Rasau tada, kai pabandziau kalbet, bendraut su vienu kitu paskambinusiu. Atleiskit man, gal tai rasau is liudesio? O man tik 50...............Loreta
 
violeta, 62m.
kodel tiek pesimizmo ir liudesio,ar cia tautos bruozas,ar siaip.Kodel nepabandyti izvelgti daug geru dalyku,kuriuos suteikia gyvenimas vienam.As stai noreciau vakare grizusi,buta rasti toki,koki palikau,nesukti sau galvos,ka mes ryt valgysim,nes man vienai uztenka nedidelio gardaus niekucio,ir nereiketu klausytis,kad ,brangioji tau reiketu numesti svorio,nes as jo paprasciausiai neprisiauginciau,nes nereiketu kartu valgyti tu skanestu,kuriu prigaminu.,arba girdeti-tai tu gamink,bet pati nevalgyk.As,gyvendama viena, sau leisciau pasitautpyti idomioms kelionems,nes vienai pigiau ,o dviese nukeliaujam tik i kolektyvini soda,kurio nekenciu,ir dar kiekviena menesi turiu klausyti,kad stai dabar jau ka sukisau i masinos remonta,tai jau viskas,ilgai bus ramu,nes viskas sutvarkyta.Ir dar daug nuostabiu dalyku atrasciau,jeigu gyvenciau viena.Viena,bet ne vienisa,nes kas pasake,kad tik vyras moteri isgelbes nuo vienatves.Taip kad pritariu-jeigu nenori buti vienatveje,tai ir nebuk.Mokek dziaugtis kiekviena akimirka,o tada gal ka ir sutiksi,nes laimingas zmogus tikrai patrauklus.
 
Anzelmutė, 63m.
Klaipėda
Tai ir as sakau - geriau jokio, nei senas bambeklis ir zanuda. Tiesa sakai, Violeta - keliaut pradejau tik kai viena likau. Kur noriu, kada noriu ir su kuo noriu. Vienatveje yra nemazai pliusu. Didziausias turbut tai, kad niekas tau galvos nekvarsina del visokiu nieku. O pergyvent ir rupintis visada yra del ko - jei ne vaikai, tai jau anukai Pupytė! Neprosal pasikartot - vienatve tai ne vienisumas. O tai kai pasiklausai sriubavimu kai kuriu, toks jausmas, kad butinai kazkas turi ateit ir tave linksmint.
 
violeta, 62m.
Va butent,Anzelmute,aukso zodziai,nes toki bambekli ir zanuda turiu jau virs 30 metu,na kai buvo jaunesnis gal ir maziau bambejo,arba as nepastebedavau.O dabar tai nors bek ir rek,kaip dagriso,bet vyras,sako zmones,kaip cemodanas be rankenos,nest sunku ir palikt gaila.Jau atiduotum ar padovanotum kam,bet kur tau,kas beims.Kitoms pasiseka,vyrai i senatve pasiunta jaunesniu ieskoti,o cia ne krust,kur as sako,be taves.Tai ir pavydziu jau nezinau kokiu,baltu ar juodu pavydu toms vienisosioms,kurios pacios nesupranta savo laimes,ir kaip jus sakot,sriubauja.Cia zinoma pusiau rimtai,pusiau juokais,bet ka noriu pasakyti-ismokim bet kokioj busenoj buti laimingos,mylekim save,palepinkim save,kiekviena ryta pabudusios,ir kiekviena vakara pries uzmigdamos,padekokim,kad esam,kad busim ryt,ir kad gyventi gera.patikekit,tai ne siaip tusti zodziai,isbandziau Laimingas
 
???
Vienisa-tai ne vienatve.Jeigu tau pasidarys liudna,nenusimink,bet kazkuo malonaus uzsiimk ir viskas praeis...Blogiausia vienatve dviese.
 
brangute, 69m.
Palanga
Nuo vientaves gelbsti dar vienas dalykas, kuris asmeniskai man patinka labiausiai. Tai - tobulejimas, savisvieta, noras pazinti mus supanti pasauli. Prisimenu pasakojima apie viena kalini -recidyvista. Jis kalejime eme mokytis italu kalbos.Ismoko italiskai. Susipazino su idomiais italais. Ir isejes is kalejimo jokiu budu nebebuvo vienisas. O mes gi ne kalejime sedime! Asmeniskai as stebgiuosi tobuleti, esu zingeidi, turiu daug draugu ivairiose salyse ir man mano gyvenimas tikrai domus. Nereikia jokiu "animatoriu"
 

Naujas pasisakymas

Tik registruotiems lankytojams.